AMPCO METAL z siedzibą w Szwajcarii jest wiodącym międzynarodowym producentem i zintegrowanym dystrybutorem specjalistycznych stopów miedzi i produktów inżynieryjnych.
Czy jesteś osobą ambitną i z determinacją dążysz do sukcesów w sprzedaży, z pasją do branży oraz pragnieniem pozostawienia swojego śladu w tej dziedzinie? Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego ds. Sprzedaży Zewnętrznej do pracy 100% zdalnej z Polski który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam rozwinąć naszą obecność na dynamicznym i praktycznie niezbadanym rynku.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Rozwijanie własnego rynku - W tej roli będziesz mieć unikalną okazję budowania i kształtowania własnego rynku.
  • Elastyczne warunki pracy, w tym możliwość pracy zdalnej i strategicznego planowania wizyt u klientów.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia.
  • Specjalistyczne stopy miedzi - Reprezentując portfel innowacyjnych i wysokiej jakości produktów, będziesz mieć przewagę w sprzedaży rozwiązań odpowiadających potrzebom naszych klientów.
Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Zewnętrznej / Area Sales Representative
Miejsce pracy: Szwajcaria
Obowiązki:
  • Identyfikacja i dążenie do nowych możliwości biznesowych w Polsce, praktycznie niezbadanym terytorium dla naszych produktów.
  • Świadczenie doskonałej obsługi dla istniejących klientów.
  • Efektywne prezentowanie oferty produktowej, udzielanie wsparcia technicznego i udzielanie porad dotyczących naszych stopów (po okresie wdrożenia, z możliwością uzyskania głębszych informacji technicznych).
  • Osiąganie wyznaczonych celów rozwoju terytorialnego i limitów sprzedażowych.
Wymagane kwalifikacje:
  • Samodzielność, zdolność do pracy indywidualnej w celu osiągnięcia lub przekroczenia celów, silny duch przedsiębiorczości.
  • Tytuł licencjata z zakresu inżynierii z umiejętnościami sprzedaży lub tytuł licencjata z zakresu administracji biznesu z dodatkowym wykształceniem technicznym (i/lub równoważne doświadczenie zawodowe).
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży zewnętrznej, w szczególności z zrozumiałymi produktami przemysłowymi.
  • Doświadczenie w branży metali mile widziane, ale nieobowiązkowe.
  • Silne umiejętności prezentacyjne, negocjacyjne i zamykanie umów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (mówionego i pisemnego) w celu efektywnej komunikacji grupowej.
  • Biegła znajomość języka lokalnego.
  • Ważne prawo jazdy.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Jakość procesu wdrożenia handlowego i technicznego.
  • Samochód służbowy do użytku zarówno służbowego, jak i prywatnego.
  • Możliwości szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Szansę bycia częścią grupy firm uznawanych za liderów rynku w "Specjalistycznych brązach aluminiowych i stopach miedzi o wysokiej przewodności", co zapewni Ci wsparcie i zasoby potrzebne do osiągnięcia swoich celów.
  • Jeśli jesteś gotowy przejąć kontrolę nad swoją karierą w sprzedaży i odkryć niewykorzystany potencjał na rynku polskim, chcemy o Tobie usłyszeć. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam kształtować przyszłość naszego biznesu.