Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
Stolarz (m/k)
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: a0t6N000009O1hyQAC

Zadania na stanowisku:

  • budowa i montaż konstrukcji z drewna / mebli,
  • dopasowywanie i wkręcanie elementów drewnianych,
  • profesjonalny montaż drzwi, listew, fornirów, podłóg i mebli,
  • stała kontrola jakości.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie stolarza,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B + samochodu na dojazdy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 16 €/h brutto.
  • wypłata w EURO lub PLN,
  • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • zatrudnienie na pełen etat na polskiej umowie zawieranej z agencją pracy Trenkwalder.
www.trenkwalder.pl