Praca w firmie OMS Prüfservice polega na sprawdzeniu pod kontem bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie kontrola sprzętu w biurach, szkołach i innych pomieszczeniach u naszych Klientów na terenie danego miasta w Niemczech.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Technik Elektryk (Elektronik / Mechatronik / Elektromonter)
Miejsce pracy: Niemcy
Twoje codzienne zadania:
  • Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika
  • Dojazd do klienta z biura firmy samochodem służbowym
Jeśli posiadasz:
  • Jeśli posiadasz: Wykształcenie zawodowe (wymagane): technik elektronik, elektryk, elektryk budowlany, mechatronik, technik radiowo-telewizyjny
  • Komunikatywny język niemiecki
  • Podstawowe doświadczenie w elektryce lub elektronice
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widzana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • 30 dni urlopu, pełne składki zdrowotne
  • Wynagrodzenie: 16 - 19 euro brutto na godzinę
  • Całodobowe ubezpieczenie od wypadków
  • Premię kwartalną za efektywność 200-500 euro
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
  • Dojazd do Klienta samochodem służbowym – płatne od pierwszej godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na lidera zespołu
  • Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające
  • Organizacja mieszkania na pierwsze miesiące w Niemczech
  • Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec (kilometrówka lub zwrot za bilet)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Dodatkowo oferujemy:
  • Platformę benefitową: zniżki do sklepów (sportowych, turystycznych, motoryzacyjnych) Możliwość leasingu samochodu lub roweru elektrycznego
  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę
  • Zakładowy system emerytalny/świadczeń pracowniczych
  • Fundusz oszczędnościowy
  • Możliwość uczestnictwa w kursie językowym – opłaconym przez pracodawcę
  • Pakiet startowy: ubranie robocze oraz narzędzia
  • Kawa, herbata, woda, owoce, słodycze na dobry początek dnia :)