Dotychczas współpracowaliśmy z ponad 4000 klientów i zatrudniliśmy 3000 pracowników, którzy pracowali w 17 krajach. Te liczby jednoznacznie wskazują, że DREMO należy do grona najbardziej doświadczonych w Saksonii firm świadczących usługi personalne. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem prowadzonym bezpośrednio przez właścicieli. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i uczciwe wynagrodzenie. Jednak suche  liczby nie mówią o nas tego, co dla nas  naprawdę ważne: otwartość i chęć przyjścia z pomocą naszym pracownikom i partnerom. Chcemy z wyczuciem, uprzejmie i z humorem wspólnie szukać rozwiązań. Jesteśmy zmotywowani i stawiamy sobie wysokie wymagania.

Monter podłóg / Parkieciarz (m/k/n)
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
  • układanie podłóg PCV, linoleum, korkowych, kauczukowych, dywanowych i paneli,
  • przygotowanie i wyrównanie podłoża,
  • układanie podłóg parkietowych i drewnianych,
  • szlifowanie, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, woskowanie.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe/kurs zawodowy i/lub doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • ewentualnie język niemiecki podstawowy i język angielski na poziomie minimum dobrym,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, łącznie od 2500 € do 2900 € netto,
  • comiesięczną premię motywacyjną 50 € netto,
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie robocze lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 € rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 € za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek.