Firma dostarcza rozwiązania dla branży produkcji kompostu i przetwórstwa grzybów na całym świecie. Asortyment produktów obejmuje od systemów kontroli klimatu, przez niezawodne maszyny i zaawansowane systemy automatyzacji, aż po projekty konstrukcyjne i części do instalacji w kompostowniach i zakładach przetwórstwa grzybów.

Jako pracownik montażu będziesz odpowiedzialny za samodzielny montaż części i maszyn, kompletowanie materiałów, sprawdzanie jakości i zgłaszanie jakichkolwiek usterek. Pracownicy montażu wykonują zadania zgodnie z harmonogramem, dokładnie raportują zadania, utrzymują porządek w miejscu pracy, zajmują się przygotowaniem produktów pod transport oraz rozpoznawaniem i sygnalizowaniem odchyleń w celu usprawnień.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 16:00. Masz możliwość pracy na nadgodziny w soboty, za które otrzymasz odpowiednie dodatki. Razem będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.

W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będzie to praca w szybko rozwijającej się branży, co gwarantuje wyzwania, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoją karierę. Dołącz do tego zespołu jako pracownik montażu!

Pracownik montażu
Miejsce pracy: Holandia, Venlo
Benefity
  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7
Obowiązki
  • Gromadzenie metali
  • Przygotowywanie produktów
  • Montowanie maszyn
  • Sprawdzanie jakości
  • Raportowanie usterek
  • Utrzymywanie zamówień
  • Praca z rysunkami technicznymi
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dostępność przez dłuższy okres
  • Konieczna jest znajomość języka angielskiego, polskiego lub niderlandzkiego
Wynagrodzenie
  • 15,00 za godzinę
Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Holandia Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Rybickiego 41, 96-100 Skierniewice, Polska wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS pod numerem KRS 0000287262, NIP 8361796119, REGON 100343240, KRAZ: 4106

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.