Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
Operator maszyn CNC (m/k)
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: a0t6N000009O1hAQAS

Zadania na stanowisku:

  • ustawianie i demontaż, kalibracja narzędzi, konserwacja i pielęgnacja,
  • wywoływanie i wybór programów w urządzeniach sterowanych numerycznie,
  • analizowanie jakości przeprowadzanych obróbek,
  • dbanie o stanowisko pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa frezarek/tokarek),
  • mile widziana umiejętność programowanie urządzeń CNC,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na dojazdy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 16 €/h brutto.
  • wypłata w EURO lub PLN,
  • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • zatrudnienie na pełen etat na polskiej umowie zawieranej z agencją pracy Trenkwalder.
www.trenkwalder.pl