Dotychczas współpracowaliśmy z ponad 4000 klientów i zatrudniliśmy 3000 pracowników, którzy pracowali w 17 krajach.  Te liczby jednoznacznie wskazują, że DREMO należy do grona najbardziej doświadczonych w Saksonii firm świadczących usługi personalne. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem prowadzonym bezpośrednio przez właścicieli. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i uczciwe wynagrodzenie. Jednak suche  liczby nie mówią o nas tego, co dla nas  naprawdę ważne: otwartość i chęć przyjścia z pomocą naszym pracownikom i partnerom. Chcemy z wyczuciem, uprzejmie i z humorem wspólnie szukać rozwiązań. Jesteśmy zmotywowani i stawiamy sobie wysokie wymagania.

Pracownik Obróbki Metalu / Operator Maszyn CNC
Miejsce pracy: Niemcy, Drezno
Opis stanowiska:
  • kontrolowanie i obsługa maszyn i urządzeń do obróbki elementów metalowych poprzez kantowanie, gięcie i skrawanie
  • wytwarzanie półwyrobów, elementów konstrukcyjnych, pojedynczych części i podzespołów z metalu
  • czytanie i korzystanie z planów, szkiców technicznych i rysunków
  • obsługa maszyn CNC w oparciu o rysunek techniczny
  • dokonywanie pomiarów wykonanych detali
  • obróbka końcowa części i kontrola jakości
  • konserwacja i serwisowanie maszyn CNC
Wymagania:
  • wymagane doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • samodzielne, staranne i sprawne wykonywanie pracy
  • chęć uczenia się i otwartość na nowe pomysły
  • wytrzymałość fizyczna
Oferujemy:
  • ciekawą i różnorodną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie od 14,30 do 16,42 €/h + dieta
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy
  • DREMO premię za produktywność 50 € miesięcznie netto
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • bezpłatne ubranie ochronne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ustawową ochronę przed wypowiedzeniem
  • na życzenie możliwość wypłaty tygodniowych zaliczek