Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik fizyczny (m/k)
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: a0t6N000009O1p4QAC

Zakres obowiązków:

  • pracownik fizyczny w odlewni, ze znajomością języka niemieckiego min. B1 (południowy zachód Niemiec),
  • szlifierz elementów żeliwnych i/lub aluminiowych, z doświadczeniem (zachodnie Niemcy).

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B w celu dojazdu do miejsca pracy,
  • w przypadku pracownika odlewni - znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (poziom znajomości będzie weryfikowany),
  • w przypadku Szlifierzy - doświadczenie w branży, sprawność fizyczna, mile widziana znajomość podstaw j. niem.,
  • doświadczenie jako pracownik odlewni i/lub jako szlifierz.

Oferujemy:

  • dodatki zmianowe, za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • stawkę w wysokości 13,50 - 21,28 euro/h brutto w zależności od Projektu i stażu pracy
  • dietę w wysokości 12€ netto za dzień roboczy,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.
www.trenkwalder.pl