Szwedzka firma leśna Grimslövs Skogstjänst AB poszukuje nowych pracowników na stanowisko
pracownika leśnego - sadzenie drzew, na sezon 2024 (ok. od połowy marca do połowy lipca).
Pracownik leśny
Miejsce pracy: Szwecja, Kalmar län
Opis stanowiska:

Praca jest płatna od sztuki posadzonych sadzonek.

W przypadku trudnych nawierzchni kamienistych i montażu praca odbywa się w stawce godzinowej.

Siedziba firmy znajduje się w południowej Szwecji, w miejscowości Emmaboda.

Prace odbywają się na terenie lasów w promieniu ok. 100 km.

Wymagania:
  • Niezbędna kondycja zdrowotna (praca wymagająca fizycznie, ale kobiety też sobie z nią poradzą)
  • Chęć do pracy ze współpracownikami (przeważnie grupa 4-osobowa)
  • Gotowość do pracy
  • Prawo jazdy jest zaletą, ale nie jest konieczną
  • Znajomość języka obcego nie jest wymagana
Oferujemy:
  • Szwedzka umowa o pracę (nie agencja pracy)
  • Szwedzkie ubezpieczenie zdrowotne
  • Organizowanie szwedzkiego numeru służbowego (samordningsnummer)
  • Odzież robocza i sprzęt roboczy
  • Szkolenie
  • Biznesowy telefon i samochód
  • Pośrednictwo w zakwaterowaniu (czynsz jest potrącany z wynagrodzenia)